kuchyně

Jestli právě přemýšlíte, kde si nechat navrhnout interiér a kde mi budou rozumět...

...zastavte se a přijďte se za námi podívat a zjistit, jak pracujeme.

Pokud je stejně důležité pro vás jako pro nás, aby prostor, kde se scházíte s rodinou, byl pro vás domovem navrženým nejen ergonomicky správně, ale také sladěn celkově s interiérem za použití moderního designu a byli v něm použity nejnovější technické vymoženosti, rádi s vámi vše probereme a ujasníme si vaše představy.

Důležité jsou pro nás vaše přání a požadavky, na které jsme připraveni reagovat a vyslechnout vás.

Od r. 1993 se firma bodinger pohybuje v oblasti designu a výroby nábytku. V počátcích převažovala výroba kuchyňských sestav na míru, později jsme reagovali na přání a požadavky od klientů a následovalo přirozené rozšíření o výrobu interiérů, dveří, schodišť atd..

V poslední době se od firmy bodinger očekávájí originální řešení na míru a zastřešení realizace od a do z.

Už nás znáte 20 let. Tuto dobu věnujeme nejen kuchyním. Spousta z Vás nás ještě má zaškatulkovány jako kuchyňáře, a my jsme na to hrdí, neboť svou práci děláme dobře a kuchyněmi většinou vše začíná.

Nyní děláme interiéry s důrazem na detail. Pracujeme s novými materiály, jejichž neotřelost dává vyniknout originalitě.
Konzultujeme vaše požadavky a používáme vlastní zkušenosti. Od počátku máte přehled o finanční investici. Během samotné realizace stavbu a dodavatele koordinujeme.

Pokud v nás máte důvěru, připravíme pro vás interiér s důsledným zpracováním, vysokou kvalitou a s důrazem na detail.

spotřebiče

Spotřebiče nenabízíme podle značek , ale podle vašich zvyklostí, představ a požadavků.

Výběr spotřebičů může být ovlivněn řadou faktorů, reklamou, zkušenostmi, doporučením atd. My se snažíme reagovat na vaše konkrétní požadavky a umíme vám spoustu možností vysvětlit a v praxi ukázat i k tomu nám pomáhá ukázkové vaření na spotřebičích miele, jehož jsme exkluzivním partnerem.

Dnes už nepečou jen trouby elektrické, horkovzdušné, ale také parní samostatné, nebo v kombinaci s mikrovlnou, ale také kombinované s párou konvektomat.
Co se týká vaření, nejedná se jen o varné desky, plynové, elektrické nebo kombinované, ale můžete mít také chytré indukční desky, které pomocí propojovacího modulu komunikují s odsávačem. V nabídce jsou další možnosti jako tepan, wok atd.
Chlazení je zase o krok lepší, pomáhá nám déle udržet nejen čerstvost, ale i vitamíny v zelenině a ovoci např. jablka až 80dní, hlávkový salát až 13 dní díky 0 zóně. Omezuje tvorbu námrazy, díky tomu nám šetří energii, vyrábějí led a díky napojení na vodu, máte stále k dispozici čerstvou příjemně zchlazenou vodu vč. kostek ledu.

 

miele

Počátky této prestižní značky sahají až do r. 1899, kdy ji založili p. Carl Miele a Reinhard Zinkann,
na počátku byla řemeslná výroba, kdy prvním výrobkem byla vedle máselnice a odstředivek na mléko, první pračka Meteor.

V průběhu času se tento malý podnik změnil a vyrostl na celosvětově uznávanou společnost. Stále je její motto „ být stále lepší“. Jejím cílem je vyrábět domácí a profesionální přístroje, které určují měřítka technické kvality, funkčnosti a designu.

Přístroje miele se vyznačují vysokou kvalitou a dlouhou životností, nezaměnitelným designem, snadným ovládáním, energetickoou úsporností a ekologičností.

 

10 let jistoty s Miele

Miele servis certifikát nabízí absolutní bezstarostnost i po uplynutí standartní záruky od výrobce. Na základě tohoto certifikátu přebírá miele náklady na možné opravy po dobu 10 let.

Nejvýznamnějšími produktovými skupinami jsou automatické pračky, sušičky, myčky nádobí a vysavače. Dalšími produktovými řadami jsou vestavné a volně stojící kuchyňské spotřebiče (pečící a parní trouby, kombinované trouby – konvektoaty, varné desky, odsávače par, kávovary, nahřívače nádobí, mikrovlné trouby, mandly, chladničky a mrazničky.
Jako jediný výrobce domácích spotřebičů nabízí Miele i vlastní řadu pracích, mycích a ošetřujících prostředků pod názvem Miele Care Collection
Aktuálně pro vás připravujeme Kurzy vaření s miele