NEXT125

Generace kuchyní premiové značky next125 je vytvořena v harmonii designu, materiálu a autentičnosti. Hlavní důraz je kladen na funkčnost a design. To vše s jasně daným závazkem: od dokonalé vnitřní organizace až k udávání trendu v technickém provedení systému kuchyňského nábytku. Jasný závazek kvality. Vše s cílem vyváženě kombinovat funkčnost, ergonomii a estetiku kuchyně.

Next125 – nová interpretace kuchyně plná tradičních hodnot

jedinečnost

  • Kolekce kuchyní next125 a next line znamenají jedinečnost individuálního životního prostoru. Originální design a důkladný výběr materiálů vytváří domácí prostředí plné klidu a soukromí – uniknout venkovnímu shonu. To je opravdový luxus dnešní doby.
  • Minimalismus znamená zaměřit se na to podstatné. Výraz tvarů kuchyní next125 a next line se zaměřením na detail vytváří kolekci, která má zvláštní charisma nekompromisní čistoty a která se hodí do jakéhokoliv prostředí bez ztráty individuality.

funkčnost

  • Kuchyně vás musí fascinovat designem i technologií. Měla by vyvolat nadšení a změnit vaření a váš život v kuchyni na emocionální zážitek. Současný vývoj technologií, nové možnosti a skryté hodnoty v kuchyních next125 a next line zajišťují, že vaše kuchyně zůstane moderní v dlouhodobém horizontu.